Son dakika… İngiltere başbakanı için oylama bu akşam

Muhafazakar Parti’nin içerisindeki 1922 komitesinin başkanı Graham Brady bugün açıklamalarda bulundu. May’in Muhafazakar Parti içerisindeki liderliğinden memnun olmayanlar tarafından gündeme getirilen bir oylama yapılacağını açıklayan Brady, “Kurallar gereği bugün bir oylama yapılacak. 18:00 ile 20:00 saatleri arasında yapılacak oylamanın hemen ardında sayım gerçekleşecek ve açıklama yapılacaktır” dedi.

Özellikle Brexit sürecinde oldukça zorlu görüşmeler geçiren May’in hem parti içinde hem de başbakanlık rolü büyük bir tartışmaya açılmış ve çok sayıda vekil tepki göstermişti.

Detaylar geliyor…
 

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir