Korkunç olay… Kendisini aldatan kocasının penisini kesti yemek yaptı

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede paylaşım rekoru kırdı… Sosyal paylaşım uygulaması Snapchat’te paylaşılan fotoğraflarda kocasını yatakta evde temizlik işleriyle uğraşan kadınla basan öfkeli kadın sinir krizi geçirdi.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların gerçek olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların gerçek olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı.

Eline aldığı bir bıçak ile kocasına saldıran öfkeli kadın adamın penisini kopardı. Hızını alamayan kadın daha sonra yerel bir makarna yemeği olan noodle pişirdi ve penisten parçaları yemeğe ekledi. Snapchat’te bu görüntüleri paylaşan kadının kimliğine dair bir açıklama yapılmadı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin nerede çekildiğine ya da gerçek olup olmadığına dair bir açıklama yapılmadı. Fakat sosyal medya kullanıcıları, “Bu olaya inanmak istemiyorum fakat fotoğraflara görünce inandım” ve “Bunu yapan kadın hapse girmeli” yorumunu yaptı.

 

._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir