Cuma mesajları 21 Eylül! Bugüne özel anlamlı mesajlar | Cumanız mübarek olsun…

Cuma günlerin gelenekselleşen cuma mesajları için vatandaşlar Google üzerinden cuma mesajları araması yapıyor. Cuma mesajları sabahın ilk saatlerinden itibaren Google üzerinden aratılmaya başlandı. En anlamlı, kısa, uzun, güncel, güzel, yeni ve resimli cuma mesajlarını sizleri için hazırladık.21 Eylül 2018 cuma günü için hazırladığımız mesajları ister SMS olarak ister WhatsApp üzerinde dilerseniz de Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarından eş, dost ve akrabalarınıza ulaştırabilirsiniz.

CUMA MESAJLARI 

– Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

– Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin.

– Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

– Ruhu öldürmek bedeni öldürmekten daha büyük bir cinayettir. Hayırlı cumalar…

– Rabbim nefsimize ‘celaliyle’, kalbimize ‘cemaliyle’, hayatımıza ‘hikmetiyle’, hatalarımıza ‘rahmetiyle’, mahşerde ‘Muhammedîyle’ yardım etsin inşallah. Hayırlı cumalar.

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

cuma- mesajları cuma-mesajları-shutterstockcuma-1-shutterstock googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘sozcu_text_native’); });

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir